ZXT14P12DXTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXT14P12DXTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXT14P12DXTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 12V 6A 8-MSOP
Ngā Rauemi: ZXT14P12DXTA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXT14P12DXTA
Tau Wae ZXT14P12DXTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS PNP 12V 6A 8-MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 94070 pcs Pepa Raraunga ZXT14P12DXTA.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 12V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 115mV @ 300mA, 6A
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP
Raupapa - Mana - Max 1.1W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa ZXT14P12DXCT Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tuhinga - Te whakawhiti 110MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 12V 6A 110MHz 1.1W Surface Mount 8-MSOP DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 1A, 2V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 6A