ZXT12N50DXTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXT12N50DXTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXT12N50DXTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS 2NPN 50V 3A 8MSOP
Ngā Rauemi: ZXT12N50DXTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXT12N50DXTA
Tau Wae ZXT12N50DXTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS 2NPN 50V 3A 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56950 pcs Pepa Raraunga ZXT12N50DXTA.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 50mA, 3A
Momo Pukapuka 2 NPN (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP
Raupapa - Mana - Max 1.04W
Packaging Original-Reel® Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa ZXT12N50DXDKR Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 132MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 50V 3A 132MHz 1.04W Surface Mount 8-MSOP
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 1A, 2V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 3A Tau Wae Tuakiri ZXT12N50D