ZXT10P40DE6TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXT10P40DE6TC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXT10P40DE6TC
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 40V 2A SOT23-6
Ngā Rauemi: ZXT10P40DE6TC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXT10P40DE6TC
Tau Wae ZXT10P40DE6TC Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS PNP 40V 2A SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4166 pcs Pepa Raraunga ZXT10P40DE6TC.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 40V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 200mA, 2A
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6
Raupapa - Mana - Max 1.1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-6
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 190MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 40V 2A 190MHz 1.1W Surface Mount SOT-23-6
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 180 @ 1A, 2V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 2A Tau Wae Tuakiri ZXT10P40D