ZXMN3F30FHTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN3F30FHTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMN3F30FHTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 3.8A SOT23-3
Ngā Rauemi: ZXMN3F30FHTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMN3F30FHTA
Tau Wae ZXMN3F30FHTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 3.8A SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 386704 pcs Pepa Raraunga ZXMN3F30FHTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 47 mOhm @ 3.2A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 950mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa ZXMN3F30FHTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 318pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 7.7nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 3.8A (Ta) 950mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 3.8A (Ta)