ZXMC3A18DN8TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMC3A18DN8TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMC3A18DN8TA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N/P-CH 30V 8-SOIC
Ngā Rauemi: ZXMC3A18DN8TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMC3A18DN8TA
Tau Wae ZXMC3A18DN8TA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N/P-CH 30V 8-SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4484 pcs Pepa Raraunga ZXMC3A18DN8TA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA (Min) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 5.8A, 10V
Mana - Max 1.8W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa ZXMC3A18DN8CT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1800pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 36nC @ 10V
Momo FET N and P-Channel FET Pānga Logic Level Gate
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array N and P-Channel 30V 5.8A, 4.8A 1.8W Surface Mount 8-SO
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5.8A, 4.8A