ZXM64P035GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXM64P035GTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXM64P035GTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 35V 3.8A SOT223
Ngā Rauemi: ZXM64P035GTA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXM64P035GTA
Tau Wae ZXM64P035GTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 35V 3.8A SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4638 pcs Pepa Raraunga ZXM64P035GTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 2.4A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA Ētahi Ingoa ZXM64P035GTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 825pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 46nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 35V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 35V 3.8A (Ta), 5.3A (Tc) 2W (Ta) Surface Mount SOT-223 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 3.8A (Ta), 5.3A (Tc)