ZVP2120ASTOA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZVP2120ASTOA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 200V 0.12A TO92-3
Ngā Rauemi: ZVP2120ASTOA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZVP2120ASTOA
Tau Wae ZVP2120ASTOA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 200V 0.12A TO92-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5269 pcs Pepa Raraunga ZVP2120ASTOA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato E-Line (TO-92 compatible)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 25 Ohm @ 150mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 700mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case E-Line-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 100pF @ 25V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 200V 120mA (Ta) 700mW (Ta) Through Hole E-Line (TO-92 compatible) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 120mA (Ta)