ZVN3306FTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZVN3306FTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZVN3306FTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3
Ngā Rauemi: ZVN3306FTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZVN3306FTA
Tau Wae ZVN3306FTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 188690 pcs Pepa Raraunga ZVN3306FTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 5 Ohm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 330mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa ZVN3306F
ZVN3306FCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 35pF @ 18V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 150mA (Ta) 330mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 150mA (Ta)