ZSR485GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZSR485GTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZSR485GTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 4.85V 200MA SOT223-4
Ngā Rauemi: ZSR485GTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZSR485GTA
Tau Wae ZSR485GTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LIN 4.85V 200MA SOT223-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151294 pcs Pepa Raraunga ZSR485GTA.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.85V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223-4 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 64dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ZSR485GTATR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.85V 200mA SOT-223-4 I teie nei - Quiescent (Iq) 600µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana -