ZR404005F25TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZR404005F25TC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZR404005F25TC
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 2.5V SOT23
Ngā Rauemi: ZR404005F25TC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZR404005F25TC
Tau Wae ZR404005F25TC Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 2.5V SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4177 pcs Pepa Raraunga ZR404005F25TC.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema 100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23 Raupapa -
Momo Pukapuka Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 45µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz - Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23 I teie nei - Te tuku -
Nama - Whakaputa 15mA I teie nei - Cathode 60µA