ZLLS500TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZLLS500TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZLLS500TA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 700MA SOT23-3
Ngā Rauemi: ZLLS500TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZLLS500TA
Tau Wae ZLLS500TA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 700MA SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 284151 pcs Pepa Raraunga ZLLS500TA.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 530mV @ 500mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 3ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa ZLLS500CT Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 700mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 30V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 700mA (DC) Capacitance @ Vr, F 16pF @ 30V, 1MHz