WT3253F0026.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
WT3253F0026.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WT3253F0026.000000
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD
Ngā Rauemi: WT3253F0026.000000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WT3253F0026.000000
Tau Wae WT3253F0026.000000 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5697 pcs Pepa Raraunga WT3253F0026.000000.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SaRonix-eCera™ WT
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa WT3253F0026.000000TR
WT3253F0026000000
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±500ppb
Rautanga 26MHz Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 1.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -