UM2600002
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
UM2600002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UM2600002
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC XO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD
Ngā Rauemi: UM2600002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UM2600002
Tau Wae UM2600002 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC XO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19252 pcs Pepa Raraunga UM2600002.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.081" L x 0.063" W (2.05mm x 1.60mm) Raupapa SaRonix-eCera™ UM
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 26MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz XO (Standard) Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UM2654SP
UM2654SP
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: UM2654 SPECIAL UNIVERSAL MAT
I roto i te taonga: 81 pcs
Tikiake:
RFQ
UM25GC12-BTHR
UM25GC12-BTHR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN 254X89MM BALL 115VAC TERM
I roto i te taonga: 4005 pcs
Tikiake: UM25GC12-BTHR.pdf
RFQ
UM2376
UM2376
Kaihanga: Coto Technology
Whakaahuatanga: SWITCH REED SPST-NO 250MA 175V
I roto i te taonga: 4213 pcs
Tikiake: UM2376.pdf
UM2S1015
UM2S1015
Kaihanga: Coto Technology
Tikiake: UM2S1015.pdf
UM2NPAT
UM2NPAT
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: BATTERY ZINC 1.5V C
Tikiake: UM2NPAT.pdf
UM245R
UM245R
Kaihanga: FTDI (Future Technology Devices International, Ltd
Whakaahuatanga: MOD USB PARALLEL FIFO DEV FT245R
Tikiake: UM245R.pdf
UM29-13.5 SP 3 C0
UM29-13.5 SP 3 C0
Whakaahuatanga: UM 29-13.5 SPECIAL UNIVERSAL MAT
I roto i te taonga: 90 pcs
Tikiake:
UM27-59.5 SPCO
UM27-59.5 SPCO
Whakaahuatanga: UM 27 X 59.5 SPECIAL MAT 3 C/O
I roto i te taonga: 79 pcs
Tikiake: UM2378.pdf
UM25GC23-BTHR
UM25GC23-BTHR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN 254X89MM BALL 230VAC TERM
Tikiake: UM25GC23-BTHR.pdf
UM29-22 SPCOL
UM29-22 SPCOL
I roto i te taonga: 88 pcs
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: OSC XO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel