ULN2003AS16-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULN2003AS16-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC PWR RELAY 7NPN 1:1 16SO
Ngā Rauemi: ULN2003AS16-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULN2003AS16-13
Tau Wae ULN2003AS16-13 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 369867 pcs Pepa Raraunga ULN2003AS16-13.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 1.6V @ 500µA, 350mA
Momo Pukapuka 7 NPN Darlington Pūrere Pūrere Whakarato 16-SO
Raupapa - Mana - Max -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa ULN2003AS16-13-ND
ULN2003AS16-13DITR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor Array 7 NPN Darlington 50V 500mA 16-SO DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce -
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 50µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 500mA