ULN2002AD16-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ULN2002AD16-U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULN2002AD16-U
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC PWR RELAY 7NPN 1:1 16DIP
Ngā Rauemi: ULN2002AD16-U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULN2002AD16-U
Tau Wae ULN2002AD16-U Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 224535 pcs Pepa Raraunga ULN2002AD16-U.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 1.6V @ 500µA, 350mA
Momo Pukapuka 7 NPN Darlington Pūrere Pūrere Whakarato 16-PDIP
Raupapa - Mana - Max -
Packaging Tube Paa / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa ULN2002AD16-UDI Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor Array 7 NPN Darlington 50V 500mA 16-PDIP DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce -
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 50µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 500mA