UK2600002
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
UK2600002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UK2600002
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC XO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD
Ngā Rauemi: UK2600002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UK2600002
Tau Wae UK2600002 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC XO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23265 pcs Pepa Raraunga UK2600002.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SaRonix-eCera™ UK
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.045" (1.15mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 26MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz XO (Standard) Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA