UJWIFI026
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
UJWIFI026 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UJWIFI026
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC XO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD
Ngā Rauemi: UJWIFI026.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UJWIFI026
Tau Wae UJWIFI026 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC XO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72484 pcs Pepa Raraunga UJWIFI026.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ ASSP XO™