UJ2600007Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
UJ2600007Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UJ2600007Z
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC XO 26.0000MHZ CLPD SNWV SMD
Ngā Rauemi: 1.UJ2600007Z.pdf2.UJ2600007Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UJ2600007Z
Tau Wae UJ2600007Z Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC XO 26.0000MHZ CLPD SNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84831 pcs Pepa Raraunga 1.UJ2600007Z.pdf2.UJ2600007Z.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ UJ
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa UJ2600007ZCT Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 26MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz XO (Standard) Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA