SXF550007
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SXF550007 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SXF550007
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 155.52MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: SXF550007.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SXF550007
Tau Wae SXF550007 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 155.52MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16433 pcs Pepa Raraunga SXF550007.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ SX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 155.52MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 155.52MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA