SNI750005
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SNI750005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SNI750005
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 187.5MHZ PECL6-SMD
Ngā Rauemi: SNI750005.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SNI750005
Tau Wae SNI750005 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 187.5MHZ PECL6-SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13344 pcs Pepa Raraunga SNI750005.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ SN
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa PECL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 187.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 187.5MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 70mA