SMBJ90A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ90A-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ90A-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 90V 146V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ90A-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ90A-13
Tau Wae SMBJ90A-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 90V 146V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5861 pcs Pepa Raraunga SMBJ90A-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 90V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 146V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 100V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMBJ90
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ90A
SMBJ90A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 90V 146V DO214AA
I roto i te taonga: 452878 pcs
Tikiake: SMBJ90A.pdf
RFQ
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 90V 146V SMB
I roto i te taonga: 449196 pcs
Tikiake: SMBJ90A.pdf
RFQ
Kaihanga: Bourns, Inc.