SMBJ85CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ85CA-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ85CA-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85V 137V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ85CA-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ85CA-13
Tau Wae SMBJ85CA-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 85V 137V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 157011 pcs Pepa Raraunga SMBJ85CA-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ85CA13 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri SMBJ85
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ85C-E3/5B
SMBJ85C-E3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 151V DO214AA
I roto i te taonga: 5489 pcs
Tikiake: SMBJ85C-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ85CA
SMBJ85CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V DO214AA
I roto i te taonga: 372357 pcs
Tikiake: SMBJ85CA.pdf
RFQ
SMBJ85CA M4G
SMBJ85CA M4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)