SMBJ85A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ85A-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ85A-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85V 137V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ85A-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ85A-13
Tau Wae SMBJ85A-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 85V 137V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4135 pcs Pepa Raraunga SMBJ85A-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ85ADIDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A Capacitance @ Frequency -
Tau Wae Tuakiri SMBJ85 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ85A
SMBJ85A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V SMB
I roto i te taonga: 505810 pcs
Tikiake: SMBJ85A.pdf
RFQ
SMBJ85A-HRA
SMBJ85A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V DO214AA
I roto i te taonga: 16035 pcs
Tikiake: SMBJ85A-HRA.pdf
RFQ
SMBJ85A R5G
SMBJ85A R5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)