SMBJ70A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ70A-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ70A-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 70V 113V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ70A-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ70A-13
Tau Wae SMBJ70A-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 70V 113V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4953 pcs Pepa Raraunga SMBJ70A-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 70V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 113V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 77.8V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ70ADIDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.3A Capacitance @ Frequency -
Tau Wae Tuakiri SMBJ70 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ70A-13-F
SMBJ70A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70V 113V SMB
I roto i te taonga: 802222 pcs
Tikiake: SMBJ70A-13-F.pdf
RFQ
SMBJ70A R5G
SMBJ70A R5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70V 113V DO214AA
I roto i te taonga: 384235 pcs
Tikiake: SMBJ70A R5G.pdf
RFQ
SMBJ70A-HR
SMBJ70A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMBJ70A-HR.pdf
SMBJ70A
SMBJ70A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMBJ70A.pdf
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor