SMBJ54A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ54A-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ54A-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 54V 87.1V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ54A-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ54A-13
Tau Wae SMBJ54A-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 54V 87.1V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5199 pcs Pepa Raraunga SMBJ54A-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 54V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 87.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 60V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ54ADIDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Capacitance @ Frequency -
Tau Wae Tuakiri SMBJ54 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ54A-13-F
SMBJ54A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.1V SMB
I roto i te taonga: 864214 pcs
Tikiake: SMBJ54A-13-F.pdf
RFQ
SMBJ54A
SMBJ54A
Kaihanga: Bourns, Inc.
I roto i te taonga: 494182 pcs
Tikiake: SMBJ54A.pdf
RFQ
SMBJ54A-E3/52
SMBJ54A-E3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA
Tikiake: SMBJ54A-E3/52.pdf
SMBJ54-E3/5B
SMBJ54-E3/5B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 96.3V DO214AA
Tikiake: SMBJ54-E3/5B.pdf
SMBJ54A M4G
SMBJ54A M4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ54A M4G.pdf
SMBJ54A-M3/52
SMBJ54A-M3/52
Tikiake: SMBJ54A-M3/52.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMBJ54A.pdf
SMBJ54A-E3/5B
SMBJ54A-E3/5B
Tikiake: SMBJ54A-E3/5B.pdf
SMBJ54A R5G
SMBJ54A R5G
Tikiake: SMBJ54A R5G.pdf
SMBJ54A-HR
SMBJ54A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMBJ54A-HR.pdf
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ54A-HRA
SMBJ54A-HRA
Tikiake: SMBJ54A-HRA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel