SMBJ45A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ45A-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ45A-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 45V 72.7V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ45A-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ45A-13
Tau Wae SMBJ45A-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 45V 72.7V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5798 pcs Pepa Raraunga SMBJ45A-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 45V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 72.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 50V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.3A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMBJ45
Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ45A
SMBJ45A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
I roto i te taonga: 331652 pcs
Tikiake: SMBJ45A.pdf
RFQ
SMBJ45A-13-F
SMBJ45A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.7V SMB