SMBJ36CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ36CA-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ36CA-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 36V 58.1V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ36CA-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ36CA-13
Tau Wae SMBJ36CA-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 36V 58.1V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4478 pcs Pepa Raraunga SMBJ36CA-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 36V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 58.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W