SMBJ33A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ33A-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ33A-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 53.3V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ33A-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ33A-13
Tau Wae SMBJ33A-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 53.3V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5458 pcs Pepa Raraunga SMBJ33A-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)