SMBJ30A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ30A-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ30A-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ30A-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ30A-13
Tau Wae SMBJ30A-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 48.4V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4228 pcs Pepa Raraunga SMBJ30A-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 48.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ30ADIDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Capacitance @ Frequency -
Tau Wae Tuakiri SMBJ30 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ30A
SMBJ30A
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
I roto i te taonga: 792945 pcs
Tikiake: SMBJ30A.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 488375 pcs
Tikiake: SMBJ30A.pdf
RFQ
SMBJ30A M4G
SMBJ30A M4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ30A M4G.pdf
SMBJ300E3/TR13
SMBJ300E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 300V DO214AA
Tikiake:
SMBJ30A-HRA
SMBJ30A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMBJ30A-HRA.pdf
SMBJ30A-13-F
SMBJ30A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Tikiake: SMBJ30A-13-F.pdf
SMBJ30A-E3/52
SMBJ30A-E3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: SMBJ30A-E3/52.pdf
SMBJ30A R5G
SMBJ30A R5G
Tikiake: SMBJ30A R5G.pdf
Kaihanga: Bourns, Inc.