SMBJ26CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ26CA-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ26CA-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 26V 42.1V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ26CA-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ26CA-13
Tau Wae SMBJ26CA-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 26V 42.1V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4419 pcs Pepa Raraunga SMBJ26CA-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 26V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 42.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.9V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ26CADIDKR Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.2A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Tau Wae Tuakiri SMBJ26 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ26CA
SMBJ26CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
I roto i te taonga: 374448 pcs
Tikiake: SMBJ26CA.pdf
RFQ
SMBJ26CA-M3/52
SMBJ26CA-M3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
I roto i te taonga: 305899 pcs
Tikiake: SMBJ26CA-M3/52.pdf
RFQ
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 42.1V SMB
Tikiake: SMBJ26CA.pdf
SMBJ26CA-HR
SMBJ26CA-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMBJ26CA-HR.pdf
SMBJ26CA M4G
SMBJ26CA M4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ26CA M4G.pdf
SMBJ26CA R5G
SMBJ26CA R5G
Tikiake: SMBJ26CA R5G.pdf
SMBJ26CA-E3/5B
SMBJ26CA-E3/5B
Tikiake: SMBJ26CA-E3/5B.pdf
Kaihanga: Bourns, Inc.
SMBJ26CA-13-F
SMBJ26CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ26CA-13-F.pdf
SMBJ26CA-HRA
SMBJ26CA-HRA
Tikiake: SMBJ26CA-HRA.pdf
SMBJ26CA-E3/52
SMBJ26CA-E3/52
Tikiake: SMBJ26CA-E3/52.pdf
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel