SMBJ16A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ16A-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ16A-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 16V 26V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ16A-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ16A-13
Tau Wae SMBJ16A-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 16V 26V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 287988 pcs Pepa Raraunga SMBJ16A-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 16V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 26V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 17.8V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ16A13
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.1A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMBJ16
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ16A-HR
SMBJ16A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V DO214AA
I roto i te taonga: 16861 pcs
Tikiake: SMBJ16A-HR.pdf
RFQ
SMBJ16A
SMBJ16A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse