SMAT70A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAT70A-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAT70A-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 70V 100V SMA
Ngā Rauemi: SMAT70A-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAT70A-13
Tau Wae SMAT70A-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 70V 100V SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4152 pcs Pepa Raraunga SMAT70A-13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 70V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 100V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 77.8V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMA
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa SMAT70A
SMAT70ADICT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.5A Capacitance @ Frequency 140pF @ 1MHz
Tau Wae Tuakiri SMAT70A Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMARTMESH-SHLD02#PBF
SMARTMESH-SHLD02#PBF
Kaihanga: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga: SMARTMESH RF SHIELD FOR ETERNA;
I roto i te taonga: 15956 pcs
Tikiake:
RFQ
SMAT70A-13-F
SMAT70A-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70V 100V SMA