SDT30A100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT30A100CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDT30A100CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua SCHOTTKY RECTIFIER ITO220AB
Ngā Rauemi: SDT30A100CTFP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDT30A100CTFP
Tau Wae SDT30A100CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 134429 pcs Pepa Raraunga SDT30A100CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 730mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Ētahi Ingoa SDT30A100CTFPDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A