SDT10A100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDT10A100CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 5A ITO220AB
Ngā Rauemi: SDT10A100CTFP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDT10A100CTFP
Tau Wae SDT10A100CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 5A ITO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 114740 pcs Pepa Raraunga SDT10A100CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 660mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SDT10S60
SDT10S60
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 600V 10A TO220-2
I roto i te taonga: 5421 pcs
Tikiake: SDT10S60.pdf
RFQ
SDT12A120P5-7
SDT12A120P5-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 120V 12A POWRDI 5
I roto i te taonga: 154685 pcs
Tikiake: SDT12A120P5-7.pdf
RFQ
SDT004
SDT004
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH DETECTOR SPDT 1MA 5V