SDM40E20LC-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM40E20LC-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDM40E20LC-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V SOT23-3
Ngā Rauemi: SDM40E20LC-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDM40E20LC-7
Tau Wae SDM40E20LC-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 258570 pcs Pepa Raraunga SDM40E20LC-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 310mV @ 100mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa SDM40E20LC-7DIDKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 20V 400mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 250µA @ 20V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 400mA (DC) Tau Wae Tuakiri SDM40E20LC