SBRT3M30LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT3M30LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBRT3M30LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 30V 3A 8DFN
Ngā Rauemi: SBRT3M30LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBRT3M30LP-7
Tau Wae SBRT3M30LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 30V 3A 8DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 251245 pcs Pepa Raraunga SBRT3M30LP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 490mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato U-DFN3030-8 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa TrenchSBR Te Whakaora Whakaora (trr) 16ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 8-PowerUDFN
Ētahi Ingoa SBRT3M30LP-7DICT Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Super Barrier 30V 3A Surface Mount U-DFN3030-8 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 20µA @ 40V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A Capacitance @ Vr, F 100pF @ 30V, 1MHz