SBR40U45CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR40U45CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 45V 20A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR40U45CT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR40U45CT
Tau Wae SBR40U45CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 45V 20A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 61210 pcs Pepa Raraunga SBR40U45CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 520mV @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Super Barrier Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 45V 20A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 600µA @ 45V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 20A