SBR40150CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR40150CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR40150CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 150V 20A ITO220
Ngā Rauemi: SBR40150CTFP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR40150CTFP
Tau Wae SBR40150CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 150V 20A ITO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 67820 pcs Pepa Raraunga SBR40150CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Ētahi Ingoa SBR40150CTFP-ND
SBR40150CTFPDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Super Barrier Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 150V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 20A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBR40150CT
SBR40150CT
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 150V 20A TO220AB