SBR3U100LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR3U100LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR3U100LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 100V 3A 8DFN
Ngā Rauemi: SBR3U100LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR3U100LP-7
Tau Wae SBR3U100LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 100V 3A 8DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 188922 pcs Pepa Raraunga SBR3U100LP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato U-DFN3030-8 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerUDFN Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Super Barrier Whakaahuatanga Taipitopito Diode Super Barrier 100V 3A Surface Mount U-DFN3030-8
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A