SBR2U100LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR2U100LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR2U100LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 100V 1.5A X1-DFN1411-3
Ngā Rauemi: SBR2U100LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR2U100LP-7
Tau Wae SBR2U100LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 100V 1.5A X1-DFN1411-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215546 pcs Pepa Raraunga SBR2U100LP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 1.5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato X1-DFN1411-3 Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 3-UDFN Ētahi Ingoa SBR2U100LP-7DIDKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Super Barrier 100V 1.5A Surface Mount X1-DFN1411-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1.5A Capacitance @ Vr, F -