SBR20U40CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20U40CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR20U40CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 40V 10A ITO220AB
Ngā Rauemi: SBR20U40CTFP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR20U40CTFP
Tau Wae SBR20U40CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 40V 10A ITO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 55156 pcs Pepa Raraunga SBR20U40CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 470mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Super Barrier Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 40V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 40V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A