SBR20B100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR20B100CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 100V 10A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR20B100CT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR20B100CT
Tau Wae SBR20B100CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 100V 10A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 228497 pcs Pepa Raraunga SBR20B100CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 820mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa SBR20B100CTDI-5
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 10A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 95µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A