SBR10U40CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR10U40CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR10U40CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 40V 5A ITO220AB
Ngā Rauemi: SBR10U40CTFP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR10U40CTFP
Tau Wae SBR10U40CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 40V 5A ITO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 78440 pcs Pepa Raraunga SBR10U40CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 440mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Ētahi Ingoa SBR10U40CTFPDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 40V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A