SB5100TA
SB5100TA
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO201AD
I roto i te taonga: 1046965 pcs
Tikiake: SB5100TA.pdf
RFQ
SB520-E3/73
SB520-E3/73
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20V 5A DO201AD
I roto i te taonga: 238454 pcs
Tikiake: SB520-E3/73.pdf
RFQ
SB5100
SB5100
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor