SA6V5CA-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SA6V5CA-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA6V5CA-T
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5V 11.2V DO15
Ngā Rauemi: SA6V5CA-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA6V5CA-T
Tau Wae SA6V5CA-T Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5V 11.2V DO15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4771 pcs Pepa Raraunga SA6V5CA-T.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-15 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 500W