RDBF2510-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
RDBF2510-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RDBF2510-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECTIFIER DBF
Ngā Rauemi: RDBF2510-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RDBF2510-13
Tau Wae RDBF2510-13 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 335401 pcs Pepa Raraunga RDBF2510-13.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 1kV Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.3V @ 2.5A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato DBF
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, Flat Leads Ētahi Ingoa RDBF2510-13DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Single Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Surface Mount DBF I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 1000V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2.5A