PT7M8218B33CE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PT7M8218B33CE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PT7M8218B33CE
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC70-5
Ngā Rauemi: PT7M8218B33CE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT7M8218B33CE
Tau Wae PT7M8218B33CE Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6045 pcs Pepa Raraunga PT7M8218B33CE.pdf
Rae Tae (Max) 0.15V @ 150mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 75dB (1kHz) Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa Positive Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SC-70-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 50µA Nama - Whakaputa 300mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PT7M8218B33CEX
PT7M8218B33CEX
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC70-5