PT7M8218B18CEX
Hua Hua
Tau Wae: PT7M8218B18CEX
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 300MA
Ngā Rauemi: PT7M8218B18CEX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT7M8218B18CEX
Tau Wae PT7M8218B18CEX Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 300MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5294 pcs Pepa Raraunga PT7M8218B18CEX.pdf
Rae Tae (Max) 0.18V @ 150mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 75dB (1kHz) Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa Positive Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA SC-70-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 50µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable