PT74HC595WE
Hua Hua
Tau Wae: PT74HC595WE
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC LOGIC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT74HC595WE
Tau Wae PT74HC595WE Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC LOGIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4540 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PT74HC595WEX
PT74HC595WEX
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: IC LOGIC
I roto i te taonga: 4684 pcs
Tikiake:
RFQ
PT74HC245PE
PT74HC245PE
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: IC LOGIC
I roto i te taonga: 4371 pcs
Tikiake:
RFQ
PT75-1260HM
PT75-1260HM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH