PI74STX1G14CX
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PI74STX1G14CX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PI74STX1G14CX
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC INVERTER GATE SINGLE SC70-5
Ngā Rauemi: PI74STX1G14CX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PI74STX1G14CX
Tau Wae PI74STX1G14CX Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 5645 pcs Pepa Raraunga PI74STX1G14CX.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown SC-70-5 Wātaka 32mA, 32mA
Ahua Tae 1.65 V ~ 5.5 V Raupapa 74STX
Tīmatahia te Tīmatanga a Schmitt 1.4 V ~ 3.6 V RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - S / H: ADC 1 Ko te poari 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Ētahi Ingoa PI74STX1G14CXTR Whakatakotoranga 1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga moni mo te kaupapa Inverter
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga PI74STX1G14CX Taumata Taumahi - Teitei 0.2 V ~ 1.2 V
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui Inverter IC 1 Channel SC-70-5
Whakaahuatanga IC INVERTER GATE SINGLE SC70-5 I teie nei - Quiescent 3.6ns @ 5V, 50pF